Izložba 99 nije 100, 12.4.2012., Muzej grada Šibenika

Dana 12. travnja u Muzeju grada Šibenika otvorena je izložba skulptura 99 nije 100, realizirana u suradnji s Tiflološkim muzejom.

Sve značajniju ulogu Tiflološkog muzeja kao pozitivnog pokretača promjena unutar društvenog, a ne samo muzejskog konteksta, na otvorenju je u ime Tiflološkog muzeja predstavila mr. sc. Željka Sušić. Navedeni su bitni ciljevi kao i višeslojnost izložbe 99 nije 100, a opisan je i cijeli projekt koji je prethodio realizaciji izložbe.

Na otvorenju je, u ime obojice autora skulptura čiji su radovi izložbom predstavljeni, Vladimir Bušljeta zahvalio Tiflološkom muzeju na angažmanu oko izložbe te vodstvu Muzeja grada Šibenika i njegovoj kustosici Marijani Klisović Kaluz, prof., koji su omogućili izlaganje radova u ovom prelijepom muzejsko-izložbenom prostoru.