Predavanje povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, 3.12.2015., Visoka škola međunarodnih odnosa i diplomacije Dag Hammarskjöld

Povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom  3. 12. 2015. u 13 sati održano je predavanje o pravima osoba s intelektualnim poteškoćama na Visokoj školi međunarodnih odnosa i diplomacije Dag Hammarskjöld (Ilica 242, ulaz iz Domobranske ulice).

Temu je predstavila Senada Halilčević, samozastupnica Udruge za samozastupanje te predsjednica Europske platforme samozastupnika, koja je govorila o svojem životnom putu i radnom iskustvu europske zastupnice, te mr. sc. Željka Sušić, muzejska pedagoginja savjetnica iz Tiflološkog muzeja u Zagrebu, koja je predstavila izložbu IMAM PRAVO, a koja je postavljena u prostorima Visoke škole.

U sklopu predavanja prikazao se kratak film o životnim pričama osoba s intelektualnim poteškoćama.