3. putujuća izložba postera [U]okvir[i] 5

08.12.2009 - 29.12.2009

Lokacija: Tiflološki muzej

Autor: Vlasta Klarić, Željka Miklošević, Božidar Pejković

U izložbi [U]okvir[i] 5 sudjeluju muzeji i galerije te srodne ustanove koje su sudjelovale i u 14. muzejskoj edukativnoj akciji i nagradnoj igri Sekcije za muzejsku pedagogiju i kulturnu akciju HMD-a povodom Međunarodnog dana muzeja. Izloženo je 39 postera – sudionika Akcije koji ovom formom predstavljaju svoje programe.

Izložba je namijenjena kako stručnoj tako i najširoj javnosti svih uzrasta. Putujuća izložba predstavlja sve programe jedne tematske akcije, sagledava teme na različite načine; ujedno i evaluira jedan projekt, postavlja pitanja stručnoj javnosti. Nakon što je izložba po tri tjedna boravila u Osijeku, Opatiji, Splitu, Dubrovniku, Krapini priliku za njezino razgledavanje dobili su i zagrepčani, jednako stručna i najšira javnost.